Niszczarki HSM biuro

niszczarki HSM biuro

Miejsce pracy

Niszczarka dokumentów (maks. do 8 osób)

Jak można się w niezawodny sposób pozbyć poufnych danych i dokumentów? Przy użyciu niszczarki dokumentów!
Czy w Twoim biurze pod koniec dnia pracy z kosza wysypują się górą stosy wydruków, dokumentów i notatek?
To się aż prosi o nadużycia wykorzystywania danych, co może zszargać reputację firmy i spowodować znaczne straty finansowe.
Niszczarki dokumentów firmy HSM to bezpieczna alternatywa. Ich jakość „Made in Germany” oznacza, że są dla Ciebie godnym zaufania partnerem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

.

shredstar MultShred

shredstar MultiShredNiszczarka danych shredstar MultiShred

Osobista biurkowa niszczarka o bardzo małych wymiarach do niszczenia niewielkich ilości nośników CD, dyskietek, kart kredytowych oraz papieru. Włącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania, automatyczny start/stop.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: shredstar MultShred

HSM 225.2

HSM 225.2Niszczarka dokumentów HSM 225.2 - seria Classic

Mobilny, wysokowydajny model, przeznaczony do pełnienia roli centralnego urządzenia niszczącego w dużych biurach. Niszczy karty kredytowe oraz płyty CD i dyskietki. Nowoczesna, elektroniczna kontrola pracy. Automatyczny start/stop sterowany fotokomórką. Włącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania. Osłona zabezpieczająca nad szczeliną wejściową, dedykowany otwór na płyty CD/dyskietki (w stopniu bezpieczeństwa 2 i 3). Tryb gotowości ze wskaźnikiem LED. Zatrzymuje się automatycznie, gdy pojemnik na ścinki zapełni się lub gdy kosz zoostanie otwarty. Funkcja automatycznego oliwienia noży tnących. Pojemnik na ścinki wyposażony w worek wielokrotnego użytku.

 

 

 

 

Czytaj więcej: HSM 225.2

HSM 125.2

HSM 125.2Niszczarka dokumentów HSM 125.2 - seria Classic

Mobilny, wysokowydajny model, przeznaczony do pełnienia roli centralnego urządzenia niszczącego w dużych biurach. Niszczy karty kredytowe oraz płyty CD i dyskietki. Nowoczesna, elektroniczna kontrola pracy. Automatyczny start/stop sterowany fotokomórką. Włącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania. Osłona zabezpieczająca nad szczeliną wejściową, dedykowany otwór na płyty CD/dyskietki (w stopniu bezpieczeństwa 2). Tryb gotowości ze wskaźnikiem LED. Zatrzymuje się automatycznie, gdy pojemnik na ścinki zapełni się lub gdy kosz zoostanie otwarty. Automatyczne cofanie przy zacięciu papieru dla stopnia bezpieczeństwa 5 oraz HS Level 6. Możliwość zamowienia z instalacją automatycznego oliwienia noży tnących. Pojemnik na ścinki wyposażony w worek wielokrotnego użytku.

 

 

Czytaj więcej: HSM 125.2

HSM 105.3

HSM 105.3Niszczarka dokumentów HSM 105.3 - seria Classic

Wydajny model do użytku osobistego przy biurku, zaprojektowany z myślą o stałym, równomiernym obciazeniu pracą. Nadaje się też do niszczenia kart kredytowych. Automatyzny start/stop. Tryb gotowości z zerowym poborem energii. Włącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania. Tryb gotowości sygnalizowany wskaźnikiem LED. Zatrzymuje się automatycznie, gdy pojemnik na ścinki zapełni sie lub zostanie wyjęty, z jednoczesną sygnalizacją wskaźnikiem LED. Podgląd stopnia zapełnienia zapewnia przezroczyste okno. Wyjmowany pojemnik na ścinki. Możliwość zamówienia z instalacją automatycznego oliwienia wałków tnących (opcja).

 

 

Czytaj więcej: HSM 105.3

HSM 104.3

HSM 104.3Niszczarka dokumentów HSM 104.3 - seria Classic

Wydajny model do użytku osobistego przy biurku, zaprojektowany z myślą o stałym, równomiernym obciazeniu pracą. Nadaje się też do niszczenia kart kredytowych. Automatyzny start/stop. Tryb gotowości z zerowym poborem energii. Włącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania. Zatrzymuje się automatycznie, gdy pojemnik na ścinki zapełni sie lub zostanie wyjęty. Podgląd stopnia zapełnienia zapewnia przezroczyste okno. Wyjmowany pojemnik na ścinki.

 

 

 

Czytaj więcej: HSM 104.3

HSM 102.2

HSM 102.2Niszczarka dokumentów HSM 102.2 - seria Classic

Osobista niszczarka służąca do niszczenia poufnych dokumentów w małym biurze i w domu. Włącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania automatycznego start/stop. Tryb gotowości z zerowym poborem energii. Wyjmowany pojemnik na ścinki. Podgląd stopnia zapełnienia kosza przez półprzezroczyste okienko.

 

 

 

 

Czytaj więcej: HSM 102.2

HSM SECURIO B34

HSM SECURIO B34Niszczarka HSM SECURIO B34

Mobilny, wysokowydajny model do użytkowania w biurach jako urządzenie centralne. Niszczy karty kredytowe jak również płyty CD. W drugim i trzecim stopniu bezpieczeństwa, składana osłona zabezpieczająca ze specjalną szczeliną na CD. Prosta obsługa za pomocą wielofunkcyjnego przycisku. System zarządzania energią EMCS. Cicha praca. Podgląd poziomu zapełnienia przez połprzezroczyste okno. Kosz na ścinki wielorazowego użytku. Specjalny, oddzielny, wyjmowany kosz na niszczone płyty CD. Możliwość zamówienia z instalacją automatycznego oliwienia wałków tnących (opcja). Możliwość zamówienia z funkcją PAPERcontrol zapobiegającą zatorom papieru poprzez elektroniczny pomiar ilości niszczonych kartek.

 

Czytaj więcej: HSM SECURIO B34

HSM SECURIO B22

HSM SECURIO B22Niszczarka HSM SECURIO B22

Niszczarka do niszczenia dokumentów w małym biurze lub domu. Niszczy karty kredytowe oraz płyty CD. Automatyczny start/stop. Wyłącznik zintegrowany z funkcją cofania. Zatrzymuje się automatycznie w momencie wyjęcia kosza na ścinki lub przepełnienia. Tryb ZES (Zero Energy Stardby)- zerowy pobór prądu w stanie czuwania. Poziom zapełnienia kosza widoczny poprzez półprzezroczyste okienko. Wyjmowany kosz na ścinki. Możliwość zamówienia z instalacją automatycznego oliwienia wałków tnących (opcja).

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: HSM SECURIO B22

HSM SECURIO B24

HSM SECURIO B22Niszczarka HSM SECURIO B24

Mobilna wysokowydajna niszczarka przybiurkowa. Niszczy karty kredytowe i lojalnościowe oraz płyty CD (wg tabeli poniżej). Wielofunkcyjny przycisk obsługi i przycisk cofania. Automatyczne cofanie w przypadku zacięcia papieru. Składana osłona bezpieczeństwa w drugim i trzecim stopniu bezpieczeństwa, ze specjalną szczeliną do niszczenia płyt CD. Ekonomiczny system zarządzania energią EMCS. Cicha praca. Podgląd poziomu zapełnienia przez półprzezroczyste okienko. Wyjmowany kosz na ścinki. Specjalny kosz na niszczone płyty CD w celu właściwego oddzielania zniszczonego materiału. Kółka ułatwiające przesuwanie urządzenia. Możliwość zamówienia z systemem automatycznego oliwienia noży tnących. Produkt niemiecki.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: HSM SECURIO B24

HSM shredstar X15

HSM shredstar X15/X8pro

Niszczarka HSM shredstar X15
Idealna niszczarka do małego biura.
Niszczy wszystkie nośniki danych!

Wydajność: 18 kartek A4 jednorazowo (70 g/m³)
Trzeci stopień tajności
Automatyczny start/stop
Włącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania
Tryb gotowości ze wskaźnikiem LED
Oddzielny zespół tnący do niszczenia CD/DVD
Segregacja odpadów CD/DVD/kart plastikowych od papieru
Rolki ułatwiające przesuwanie urządzenia
Wyjmowany pojemnik na ścinki 25 l 
Gwarancja : 2 lata na urządzenie

 

Czytaj więcej: HSM shredstar X15

HSM shredstar X10

HSM shredstar X10

Niszczarka HSM shredstar X10
Idealna niszczarka do małego biura.
Niszczy wszystkie nośniki danych!

Wydajność: 12 kartek A4 jednorazowo (70 g/m³)
Trzeci stopień tajności
Automatyczny start/stop
Włącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania
Tryb gotowości ze wskaźnikiem LED
Oddzielny zespół tnący do niszczenia CD/DVD
Segregacja odpadów CD/DVD/kart plastikowych od papieru
Wyjmowany pojemnik na ścinki 21 l 
Gwarancja : 2 lata na urządzenie

 

Czytaj więcej: HSM shredstar X10

HSM shredstar X6pro

HSM shredstar X6pro

Niszczarka HSM shredstar X6pro

Kompaktowa niszczarka do małego biura. Niszczy, papier ze spinaczami i zszywkami. Oddzielny zespół tnący wraz z oddzielnym pojemnikiem do niszczenia kart plastikowych i płyt CD. Automatyczny start/stop, automatyczny stop w przypadku zapełnienia kosza, automatyczny rewers w przypadku zacięcia papieru. Sygnalizacja trybu gotowości, zacięcia, przepełnienia kosza, przegrzania przez diody LED. Przełącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania. Podgląd zapełnienia kosza przez przeźroczyste okienko. Łatwy sposób zdejmowania głowicy tnącej.

 

Czytaj więcej: HSM shredstar X6pro

HSM SECURIO B32

HSM SECURIO B32Niszczarka HSM SECURIO B32
Najlepszy wybór w tej klasie!

Wydajność do 30 kartek A4 jednorazowo (70 g/m²)
Szerokośćwejśćia 310 mm
Dostępna w każdym stopniu tajności
Niszczy również płyty CD i karty plastikowe (wg specyfikacji w katalogu)
Wyposażona w najtrwaksze z możliwych, jednoelementowe hartowane noże tnące
System zarządzania energią EMCS
Przygotowana do pracy w trybie ciągłym 24 h/dobę
Autoreverse w przypadku zacięcia papieru
Możliwość zamówienia z systemem automatycznego oliwienia noży tnących
Cicha praca
Kosz: 82 l 
Gwarancja: 30 lat na wałki tnące, 2 lata na urządzenie

 

Czytaj więcej: HSM SECURIO B32