Kombinacje niszcząco-belujące

Kombinacje niszcząco-belujące mają wiele zalet. Precyzyjne rozwiązania oferują użytkownikowi maksimum korzyści. Trwałość, efektywność ekonomiczna, łatwość obsługi, wysoka wydajność liczona w setkach kg/godzinę, duża kompresja zniszczonego materiału - to niezaprzeczalne zalety tych urządzeń.

HSM SP 5088

HSM SP 5088System niszcząco - belujący HSM SP 5088

Niezwykle wydajna niszczarka dokumentów FA 500.3 w połączeniu z wygodną prasą belującą o małych rozmiarach - KP 88.1. Pobór materiału do niszczenia z obszernego blatu podawczego za pośrednictwem elektrycznie napędzanego podajnika taśmowego. Nowoczesna klawiatura sterująca z funkcją pracy ciągłej i cofania. Fukncja automatycznego cofania w przypadku wykrycia zacięcia papieru. Zintegrowany system automatycznego oliwienia noży tnących. Nowoczesny kontroler SPS z wyświetlaczem i przyjaznym w obsłudze menu (także w języku polskim). Fotokomórka pozwalająca automatycznie sterować procesem zgniatania. Jednoczesne niszczenie i prasowanie. Prasa z otworem podawczym na dokumenty niewymagające zniszczenia i kartony (wymiary 350 x 450 mm). półautomatyczne, ręczne potrójnewiązanie beli taśmą poliestrową. W standardzie podajnik worków foliowych (podstawowe wyposażenie : 5 worków foliowych). Wyświetlacz gotowych bel. Produkt niemiecki.

 

Czytaj więcej: HSM SP 5088

HSM SP 5080

HSM SP 5080System niszcząco - belujący HSM Sp 5080

Niezwykle wydajna niszczarka dokumentów FA 500.3 w połączeniu z wygodną prasą belującą o małych rozmiarach - KP 80. pobór materiału do niszczenia z obszernego blatu podawczego za pośrednictwem elektrycznie napędzanego podajnika taśmowego. Nowoczesna klawiatura sterująca z funkcją pracy ciągłej i cofania. Fukncja automatycznego cofania w przypadku wykrycia zacięcia papieru. Zintegrowany system automatycznego oliwienia noży tnących. Nowoczesny kontroler SPS z wyświetlaczem i przyjaznym w obsłudze menu (także w języku polskim). Fotokomórka pozwalająca automatycznie sterować procesem zgniatania. Jednoczesne niszczenie i prasowanie. Materiał jest prasowany bezpośrednio w worku odbiorczym (podstawowe wyposażenie: 5 worków foliowych). Belownica z bezpośrednim dostępem poprzez otwór załadowczy do prasowania niezniszczonych dokumentów lub kartonów. Wskaźnik gotowych bel. Produkt niemiecki.

 

 

Czytaj więcej: HSM SP 5080

HSM SP 4040 V

HSM SP 4040 VSystem niszcząco-belujący HSM SP 4040 V

Oszczędność miejsca dzięki połaczeniu dwoch urządzeń: niszczarki FA 400.2 i pracy KP 40V. Pobór materiał do niszczenia z blatu podawczego za pomocą elektrycznie napędzanego podajnika taśmowego. Niszczarka dokumentow z klawiaturą sterującą z funkcją pracy ciągłej i cofania, a także funkcją automatycznego cofania w przypadku wykrycia zacięcia papieru. Zintegrowana, ręczna olejarka zespołu tnącego ( tylko w wersji tnącej na ścinki). Jednoczesne niszczenie i prasowanie. Prasa wyposażona w nowoczesny sterownik oraz wózek do wyjmowania i transportu kartonu lub worka ze ścinkami (wyposażenie podstawowe: 5 kartonów, 5 worków plastikowych, stelaż na worek). Wskaźnik gotowych bel. Waga beli do 35 kg (pudła kartonowe).

 

 

Czytaj więcej: HSM SP 4040 V