Miejsce pracy

Niszczarka dokumentów (maks. do 8 osób)

Jak można się w niezawodny sposób pozbyć poufnych danych i dokumentów? Przy użyciu niszczarki dokumentów!
Czy w Twoim biurze pod koniec dnia pracy z kosza wysypują się górą stosy wydruków, dokumentów i notatek?
To się aż prosi o nadużycia wykorzystywania danych, co może zszargać reputację firmy i spowodować znaczne straty finansowe.
Niszczarki dokumentów firmy HSM to bezpieczna alternatywa. Ich jakość „Made in Germany” oznacza, że są dla Ciebie godnym zaufania partnerem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
 

HSM SECURIO B34

HSM SECURIO B34

Niszczarka HSM SECURIO B34

Ta najwyższej jakości niszczarka dokumentów odznacza się eleganckim wzornictwem i zapewnia bezpieczeństwo danych w otwartej przestrzeni biurowej. Dzięki mocnemu napędowi niszczy w cichy i niezawodny sposób duże ilości dokumentów oraz innych nośników danych (wg tabeli poniżej) Może być używana przez grupy składające się z 8 osób. Możliwość zamówienia z instalacją automatycznego oliwienia wałków tnących oraz z funkcją PAPERcontrol zapobiegającą zatorom papieru poprzez elektroniczny pomiar ilości niszczonych kartek.

Czytaj więcej: HSM SECURIO B34

HSM shredstar X15

HSM shredstar X15/X8pro

Niszczarka HSM shredstar X15

Najbardziej zaawansowany model z serii HSM shredstar, dodatkowo wyposażony w kółka. Cicha i wysokowydajna. Dzięki cięciu na ścinki zwiększa ochronę danych w miejscu pracy. Wyposażona w funkcję zapobiegania zacięciu papieru. Rekomendowana do użytku przez grupę do 5 osób. - Funkcja automatycznego wycofania pozwala uniknąć zacięcia papieru - Oddzielny mechanizm tnący płyty CD z pojemnikiem na ścinki umożliwiającym segregację odpadów - Cicha praca urządzenia zapewnia minimalny poziom hałasu w miejscu pracy. Rekomendowana do użytku przez grupę do 5 osób.

Czytaj więcej: HSM shredstar X15

HSM shredstar X6pro

HSM shredstar X6pro

Niszczarka HSM shredstar X6pro

Kompaktowa niszczarka do małego biura. Niszczy, papier ze spinaczami i zszywkami. Posiada oddzielny zespół tnący wraz z oddzielnym pojemnikiem do niszczenia kart plastikowych i płyt CD, automatyczny start/stop, automatyczny stop w przypadku zapełnienia kosza oraz automatyczny rewers w przypadku zacięcia papieru. Sygnalizacja trybu gotowości, zacięcia, przepełnienia kosza, przegrzania przez diody LED.

Czytaj więcej: HSM shredstar X6pro

HSM SECURIO B22

HSM SECURIO B22

Niszczarka HSM SECURIO B22

Niszczarka do niszczenia dokumentów w małym biurze lub domu. Niszczy karty kredytowe oraz płyty CD (wg tabeli poniżej). Automatyczny start/stop. Wyłącznik zintegrowany z funkcją cofania. Zatrzymuje się automatycznie w momencie wyjęcia kosza na ścinki lub przepełnienia. Tryb ZES (Zero Energy Standby)- zerowy pobór prądu w stanie czuwania. Poziom zapełnienia kosza widoczny poprzez półprzezroczyste okienko. Wyjmowany kosz na ścinki. Możliwość zamówienia z instalacją automatycznego oliwienia wałków tnących (opcja).

Czytaj więcej: HSM SECURIO B22

HSM shredstar X10

HSM shredstar X10

Niszczarka HSM shredstar X10

Profesjonalna ochrona danych w miejscu pracy. Ta wygodna niszczarka dokumentów tnąca na ścinki, z oddzielnym mechanizmem tnącym płyty CD w niezawodny sposób niszczy dokumenty oraz płyty CD/DVD. Funkcja automatycznego wycofania pozwala uniknąć zacięcia papieru. Oddzielny mechanizm tnący płyty CD z pojemnikiem na ścinki umożliwiającym segregację odpadów. Cicha praca urządzenia zapewnia minimalny poziom hałasu w miejscu pracy.

Czytaj więcej: HSM shredstar X10

HSM SECURIO B32

HSM SECURIO B32

Niszczarka HSM SECURIO B32

Najlepsze materiały oraz sprawdzona jakość. Niezawodny partner w dziedzinie bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dzięki szczelinie podawczej o szerokości 310 mm ta niszczarka dokumentów bez problemu niszczy arkusze papieru w formacie DIN A3. To idealne urządzenie dla grup użytkowników złożonych od 5 do 8 osób.

Czytaj więcej: HSM SECURIO B32

HSM SECURIO B24

HSM SECURIO B24

Niszczarka HSM SECURIO B24

Mobilna wysokowydajna niszczarka przybiurkowa, która niszczy karty kredytowe i lojalnościowe oraz płyty CD (wg tabeli poniżej). Zwiększone bezpieczeństwo danych i nowoczesne wzornictwo. Jest cicha, posiada funkcję zapobiegającą zacięciu papieru oraz trwały mechanizm napędu, który niezawodnie sprawdzi się podczas intensywnej pracy w biurze. Posiada mocny, energooszczędny silnik i została zaprojektowana pod kątem ciągłej pracy. Zalecana do użytkowania w miejscu pracy.

Czytaj więcej: HSM SECURIO B24