Archiwa/duże partie dokumentów

Niszczarka dokumentów (więcej niż 15 osób)

Wytrzymałe, niezawodne i bezpieczne – niszczarki dokumentów firmy HSM do niszczenia dużych ilości materiału.
Dane osobowe, dokumenty papierowe dotyczące działalności firmy i archiwa wszelkich rodzajów muszą zostać zniszczone, gdy przestaną być potrzebne. Niszczarki dokumentów HSM Powerline zajmują się tym niezawodnie, sprawnie i w zrównoważony sposób. Zostały zaprojektowane specjalne z myślą o ciągłej pracy i wysokiej przepustowości pod kątem niszczenia dokumentów w centralnej lokalizacji. Niezawodność i jakość „Made in Germany” dają poczucie bezpieczeństwa.

HSM FA 500.3

Niszczarka dokumentów z przenośnikiem taśmowym HSM Powerline FA 500.3

Mobilny, najwyższy model niszczarki przemysłowej. Może niszczyć również płyty CD/DVD, dyskietki, teczki, a nawet całe segregatory. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością i umożliwia długi czas nieprzerwanej pracy. Zintegrowany automatyczny system oliwienia noży tnących, elektroniczny kontroler pracy, tryb pracy ciągłej i cofania. Automatyczne zatrzymanie i cofanie w przypadku blokady papieru. W czwartym stopniu bezpieczeństwa wg DIN dwustopniowy system niszczenia dokumentów.

Czytaj więcej: HSM FA 500.3

HSM FA 400.2

HSM Powerline FA400.2

Niszczarka dokumentów z przenośnikiem taśmowym HSM Powerline FA 400.2

Mobilny, najwyższej klasy model dla działów zajmujących się przetwarzaniem dokumentów, archiwów, bądź do wspólnego użytkowania przez kilka biur. Niszczy także płyty CD i dyskietki. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością i umożliwia długi czas nieprzerwanej pracy. Pobór materiału do z niszczenia z blatu podawczego za pomocą elektrycznie napędzanego podajnika taśmowego. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują się: mobilny wózek i wytrzymałe przeznaczone do wielokrotnego użytku worki na ścinki.

Czytaj więcej: HSM FA 400.2

HSM 450.2

Niszczarka dokumentów z przenośnikiem taśmowym HSM Powerline 450.2

Mobilny model o wysokiej wydajności i dużej mocy przerobowej, zasilany prądem trójfazowym. Stosowany w działach zajmujących się przetwarzaniem dokumentów bądź jako wspólna niszczarka dla całych pięter biurowych. Niszczy dokumenty, dyskietki, płyty CD i karty kredytowe. Praktyczna półka do układania wydruków do zniszczenia. Solidny napęd łańcuchowy zwiększa moc przerobową do maksimum. Wysuwany pojemnik na kółkach ułatwia wyjmowanie mieszczącego się w nim worka wielokrotnego użytku.

Czytaj więcej: HSM 450.2