HSM Shredstar S5

shredstar S5 Niszczarka dokumentów dla małego biura lub domu, do niszczenia dokumentów podatkowych, wyciągów bankowych, recept itp. Automatyczny start/stop. Włącznik pracy ciągłej i włącznik cofania.

Niszczarka dokumentów shredstar S5

Niszczarka dokumentów dla małego biura lub domu, do niszczenia dokumentów podatkowych, wyciągów bankowych, recept itp. Automatyczny start/stop. Włącznik pracy ciągłej i włącznik cofania.

 

Shredstar S5 Niszczarka dokumentów dla małego biura lub domu, do niszczenia dokumentów podatkowych, wyciągów bankowych, recept itp. Automatyczny start/stop. Włącznik pracy ciągłej i włącznik cofania.
Niszczarka HSM Shredstar S5 - wydajny i bezpieczny produkt

Urządzenie te jest produktem doświadczonego Niemieckiego producenta dzięki czemu charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Marka HSM już od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród wielu użytkowników, zarówno tych biznesowych jak i prywatnych. Niszczarka HSM Shredstar S5 będzie dobrym wyborem do domu, ale sprawdzi się także w małym biurze. Waży ona zaledwie 2,95 kg i ma 35 cm wysokości oraz 21 cm głębokości i 31 cm szerokości. Te kompaktowe wymiary umożliwiają schowanie produktu do szafki, postawienie go na biurku lub podłodze. Urządzenie tuż po zakupie gotowe jest do użytkowania. Nie wymaga żadnych skomplikowanych procedur do prawidłowego funkcjonowania. Wystarczy podłączyć je do prądu i korzystać ze wszystkich możliwości tego sprzętu.

Cicha i wydajna

Niszczarka charakteryzuje się cichym trybem pracy. Podczas działania nie przeszkadza osobom przebywającym w domu ani też pracownikom w biurze. Urządzenie ma mocny silnik i posiada funkcję automatycznego cofania papieru. Dzięki tej opcji można uniknąć niechcianych zacięć papieru co przyspiesza oraz stabilizuje pracę niszczarki. Na wyróżnienie zasługuje także fotokomórka, która sama włącza i wyłącza urządzenie. Sprzęt ten działa również w trybie czuwania przez co pobiera bardzo mało energii.

Walory użytkowe
automatyczny Start/Stop
trójpozycyjny wyłącznik: wł. / wył. / rewers
zintegrowany kosz na ścinki o pojemności 11 l z otworem na papier nie wymagający zniszczenia
cicha praca


Zalety techniczne
mocny i energooszczędny silnik z termicznym zabezpieczeniem przeciwobciążeniowym
trwały zespół napędowy
szerokość pracy 215 mm
waga tylko 2 kg
wymiary (Dł.x Szer.x Wys.): 332 x 175 x 350 mm

 

Pojemność kosza : 11 l
Szerokość wejścia : 216 mm
Waga : 1.7 kg
Funkcja Auto start/stop : Tak
Funkcja cofania : tak
Wyświetlacz : nie
Wskaźnik LED : nie
Napięcie/częstotliwość : 230 V/50 Hz
Poziom bezpieczeństwa DIN : 1
Sposób niszczenia : Paski
Rozmiar ścinka : 7 paski
Niszczenie CD : nie
Niszczenie dyskietek : nie
Niszczenie kaset DAT : nie
Niszczenie innych materiałów : nie

 

Model Rodzaj cięcia Wielkość ścinek Stopień bezpieczeństwa

Wydajność
(ilość kartek) 70 g/m2

Wydajność
(ilość kartek) 80 g/m2
Rodzaj ciętego materiału
1012 paski 7 mm DIN 1 6 - 7 5 papier