HSM Securio C16

Podstawowy model do uzytku osobistego w malym biurze lub domu, zaprojektowany do pracy dla jednej lub kilku osób. Niszczy zszywki, spinacze jak równiez karty plastikowe (patrz tabelka nizej). Automatyczny start/stop oraz automatyczne wycofanie w przypadku zaciecia papieru. Wielofunkcyjny przycisk cofania (ponowne nacisniecie powoduje kontynuacje procesu niszczenia). Skladana oslona bezpieczenstwa z czujnikiem dotyku (urzadzenie zatrzymuje sie w przypadku nacisku na element). Podglad poziomu zapelnienia przez pólprzezroczyste okienko w koszu. Poreczny uchwyt w glowicy tnacej ulatwia unoszenie górnej czesci. Automatyczne zatrzymanie pracy w przypadku oprózniania kosza. Bardzo cicha praca. W trybie gotowosci nie pobiera energii z sieci. Produkt niemiecki.

Niszczarka dokumentów HSM Securio C16

Podstawowy model do użytku osobistego w małym biurze lub domu, zaprojektowany do pracy dla jednej lub kilku osób. Niszczy zszywki, spinacze jak również karty plastikowe.

Niszczarka dokumentów HSM securio C16  Podstawowy model do użytku osobistego w małym biurze lub domu, zaprojektowany do pracy dla jednej lub kilku osób. Niszczy zszywki, spinacze jak również karty plastikowe.
Niszczarka HSM Securio C16 jest urządzeniem najlepiej sprawdzającym się w małym biurze lub domu, zaprojektowany do pracy dla jednej lub też niewielkiejj grupy osób. Niszczy zszywki, spinacze jak również wszelkie karty plastikowe. Urrządzenie to posiada automatyczny start/stop oraz automatyczne wycofanie w przypadku zacięcia papieru. Wielofunkcyjny przycisk cofania (ponowne naciśnięcie powoduje kontynuacje procesu niszczenia). Składana osłona bezpieczeństwa z czujnikiem dotyku (urządzenie zatrzymuje się w przypadku nacisku na element). Podgląd poziomu zapełnienia przez półprzezroczyste okienko w koszu. Poręczny uchwyt w głowicy tnącej ułatwia unoszenie górnej części. Automatyczne zatrzymanie pracy w przypadku opróżniania kosza. Bardzo cicha praca. W trybie gotowości nie pobiera energii z sieci. Produkt marki niemieckiej.

 

 

 

 

Niszczarka dokumentów HSM securio C16  Podstawowy model do użytku osobistego w małym biurze lub domu, zaprojektowany do pracy dla jednej lub kilku osób. Niszczy zszywki, spinacze jak również karty plastikowe.
Walory użytkowe

poręczny uchwyt do łatwego unoszenia
głowicy i opróżniania kosza
aktywna osłona bezpieczeństwa
automatyczny reverse
w przypadku zacięcia papieru
kosz na ścinki o pojemności 25 l

Zalety techniczne
hartowane stalowe wałki tnące, absolutnie niewrażliwe na zszywki i spinacze biurowe
mocny i energooszczędny silnik
cicha praca
obudowa zabezpieczająca przed wydostawaniem się kurzu z niszczarki

Pojemność kosza : 25 l
Szerokość wejścia : 225 mm
Funkcja Auto start/stop :
Tak
Funkcja cofania :
tak
Wyświetlacz :
nie
Napięcie/częstotliwość : 230 V/50 Hz
Niszczenie płyt CD : nie
Niszczenie kart kredytowych : tak

 

Model Rodzaj cięcia Wielkość ścinek Stopień bezpieczeństwa

Wydajność
(ilość kartek) 70 g/m2

Wydajność
(ilość kartek) 80 g/m2
Rodzaj ciętego materiału
S6 paski 5,8 mm DIN 2 16 - 18 15 - 17 papierzszywki i spinaczekarty kredytowe
S4 paski 3,9 mm DIN 2 13 - 15 12 - 14 papierzszywki i spinaczekarty kredytowe
CC ścinki 4 x 25 mm DIN 3 6 - 7 5 - 6 papierzszywki i spinaczekarty kredytowe