Archiwa/duże partie dokumentów

Niszczarka dokumentów (więcej niż 15 osób)

Wytrzymałe, niezawodne i bezpieczne – niszczarki dokumentów firmy HSM do niszczenia dużych ilości materiału.
Dane osobowe, dokumenty papierowe dotyczące działalności firmy i archiwa wszelkich rodzajów muszą zostać zniszczone, gdy przestaną być potrzebne. Niszczarki dokumentów HSM Powerline zajmują się tym niezawodnie, sprawnie i w zrównoważony sposób. Zostały zaprojektowane specjalne z myślą o ciągłej pracy i wysokiej przepustowości pod kątem niszczenia dokumentów w centralnej lokalizacji. Niezawodność i jakość „Made in Germany” dają poczucie bezpieczeństwa.

HSM FA 500.3

HSM FA 500.2Niszczarka dokumentów z przenośnikiem taśmowym HSM FA 500.3 - seria Powerline

Mobilny, najwyższy model niszczarki przemysłowej dla działów zajmujących się przetwarzaniem dokumentów, archiwów oraz do użytkowania w centralnych punktach niszczenia dokumentów. Może niszczyć również płyty CD/DVD, dyskietki, teczki, a nawet całe segregatory. Dzięki solidnej konstrukcji i zastosowanym rozwiązaniom technicznym urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością i umożliwia długi czas nieprzerwanej pracy. Zintegrowany automatyczny system oliwienia noży tnących zapenia niezmienną wysoką wdajność. Pobór materiału do zniszczenia z blatu podawczego za pomocą elektrycznie napędzanego podajnika taśmowego. Nowoczesny elektroniczny kontroler pracy; tryb pracy ciągłej i cofania. Automatyczne zatrzymanie i cofanie w przypadku blokady papieru. W czwartym stopniu bezpieczeństwa wg DIN dwustopniowy system niszczenia dokumentów. Zintegrowany kosz na śmieci.

 

 

Czytaj więcej: HSM FA 500.3

HSM FA 400.2

HSM FA 400.2Niszczarka dokumentów z przenośnikiem taśmowym HSM FA 400.2 - seria Powerline

Mobilny, najwyższej klasy model dla działów zajmujących się przetwarzaniem dokumentów, archiwów, bądź do wspólnego użtykowania przez kilka biur. Niszczy także płyty CD i dyskietki. Dzięki solidnej konstrukcji i zastosowanym rozwiązaniom technicznym, urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością i umożliwia długi czas nieprzerwanej pracy. Zintegrowana ręczna olejarka zespołu tącnego (tylko dla wersji tnącej na ścinki). Pobór materiału do z niszczenia z blatu podawczego za pomocą elektrycznie napędzanego podajnika taśmowego. Tryb gotowości ze wskaźnikiem LED. Przyciski pracy ciągłej i cofania. Automatyczne zatrzymanie w wyniku zapełnienia sie pojemnika na ścinki lub otwarcia klapy. Automatyczne cofanie w przypadku blokady papieru. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajdują sie: mobilny wóze i wytrzymałe przeznaczone do wielokrotnego użytku worki na ścinki.

 

 

Czytaj więcej: HSM FA 400.2

HSM 450.2

HSM 450.2Niszczarka dokumentów HSM 450.2 - seria Powerline

Mobilny model o wysokiej wydajności i dużej mocy przerobowej, zasilany prądem trójfazowym. Stosowany w działach zajmujących się przetwarzaniem dokumentów bądź jako wspólna niszczarka dla całych pięter biurowych. Wyposażona w dodatkowy kosz zasypowy na zmięty papier, oraz mechanizm ręcznego docisku niszczonego papieru, a także opcjonalnie mechanizm wspomagający ładowanie (tylko dla modeli o stopniu bezpieczeństwa 3). Niszczy taśmowe wydruki komputerowe, dyskietki, płyty CD i karty kredytowe. Praktyczna półka do układania wydruów do zniszczenia. Przycisk pracy ciągłej i cofania. Automatyczny start/stop sterowany fotokomórką. Automatyczne zatrzymanie w przypadku otwartych drzwi lub zapełnienia kosza na ścinki. Automatyczne cofanie w przypadku blokady papieru. Solidny napęd łańcuchowy zwiększa moc przerobową do maksimum. Nowoczesny, elektroniczny kontroler. Tryb gotowości ze wskaźnikiem LED. Wysuwany pojemnik na kółkach ułatwia wyjmowanie mieszczącego się w nim worka wielokrotnego użytku.

 

 

Czytaj więcej: HSM 450.2